JOANNA PAŁUCKA Zajęcia wokalne

Od 30 lat związana z Kwartetem Rampa. Brała udział w wielu spektaklach teatralnych, spektaklach Teatru Telewizji, w programach telewizyjnych, festiwalach, serialach i koncertach. Od 10 lat prowadzi zajęcia wokalne w Niepublicznej Szkole Muzycznej w Legionowie. Odznaczona Honorową Odznaką Zasłużony dla Kultury Polskiej

Krzysztof Pietrucha – Zajęcia gry na gitarze

PAWEŁ GUBAŁA – Zajęcia gry na perkusji i pianinie
Ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Stanisława Skoczyńskiego. Autor licznych opracowań książek metodycznych do nauki na instrumentach perkusyjnych.

PAULINA POŁAWSKA – Zajęcia gry na pianinie i saksofonie
Jest absolwentką klasy klarnetu  Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie – filia Białystok. Gra w Legionowskiej Orkiestrze Barokowej. W nauczaniu w szkole muzycznej wykorzystuje swoje doświadczenie, posługując się różnymi metodami, odnajdując indywidualną ścieżkę muzyczną ucznia.

CLAUDIA SANJINES – Zajęcia gry na skrzypcach
Ukończyła Wydział Instrumentalno – Pedagogiczny Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie ad. dr Ewy Kowar-Mikołajczyk.
Jako solistka i kameralistka występowała na koncertach w Polsce i zagranicą. Brała udział w licznych kursach i seminariach. Jest drugą skrzypaczką kwartetu Con Le Corde