ELŻBIETA GUBAŁA – założyciel i dyrektor szkoły, nauczyciel kształcenia słuchu, audycji muzycznych oraz chóru i orkiestry

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale edukacji muzycznej w zakresie prowadzenia zespołów wokalnych i instrumentalnych.

PAWEŁ GUBAŁA –założyciel i prowadzący szkołę, nauczyciel perkusji
Ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Stanisława Skoczyńskiego. Autor licznych opracowań książek metodycznych do nauki na instrumentach perkusyjnych.

MAURICIO SILVA – nauczyciel fortepianu
Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Koncertujący regularnie na estradach krajowych i zagranicznych. Jako pedagog prowadzi międzynarodowe kursy mistrzowskie oraz klasę fortepianu.

PAULINA POŁAWSKA – nauczyciel klarnetu
Jest absolwentką klasy klarnetu  Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie – filia Białystok. Gra w Legionowskiej Orkiestrze Barokowej. W nauczaniu w szkole muzycznej wykorzystuje swoje doświadczenie, posługując się różnymi metodami, odnajdując indywidualną ścieżkę muzyczną ucznia.

OLENA TASINKIEWICZ – nauczyciel fortepianu
Ukończyła Lwowskie Państwowe Konserwatorium im. N. Łysenki. Doświadczony pedagog. Wśród uczniów i absolwentów ma wielu zdobywców konkursów.

MARIA KUROWSKA – nauczyciel fortepianu
Absolwentka Saratowskiego Konserwatorium Państwowego im. L.W. Sobinowa w klasie fortepianu. W pracy z uczniami stosuje innowacyjne pomysły.

HALINA KRASIŃSKA – nauczyciel kształcenia słuchu i rytmiki
Ukończyła Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na kierunku kompozycja i teoria muzyki w zakresie rytmiki. Pedagog z doświadczeniem i wyjątkowym podejściem do dzieci.

URSZULA SIELSKA – nauczyciel skrzypiec
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie skrzypiec prof. P. Radzińskiego. Doświadczony pedagog. Jej uczniowie są laureatami konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych

CLAUDIA SANJINES – nauczyciel skrzypiec
Ukończyła Wydział Instrumentalno – Pedagogiczny Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie ad. dr Ewy Kowar-Mikołajczyk.
Jako solistka i kameralistka występowała na koncertach w Polsce i zagranicą. Brała udział w licznych kursach i seminariach. Jest drugą skrzypaczką kwartetu Con Le Corde

JUSTYNA NIEGIERYSZ – nauczyciel fletu
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje metodę grania w zespole.

MARIOLA PERON – nauczyciel skrzypiec
Absolwentka Gdańskiej Akademii Muzycznej w klasie prof. Krystyny Jureckiej. Pracowała w grupie I skrzypiec w Filharmonii Bałtyckiej, Warszawskiej Operze Kameralnej, a obecnie gra w Polskiej Operze Królewskiej.

ELŻBIETA PIWKOWSKA-WRÓBEL – nauczyciel wiolonczeli

Elżbieta Piwkowska-Wróbel pochodzi z rodziny o tradycjach muzycznych. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Muzyczną w Warszawie w klasie wiolonczeli prof. Andrzeja Orkisza. Od najmłodszych lat związana była z wykonywaniem muzyki kameralnej: najpierw z zespołem Fistulatores et Tubicinatores Varsovienses potem z zespołem Warszawskiej Opery Kameralnej, a od 1986 do dziś z zespołem Camerata Vistula. Z wymienionymi zespołami koncertowała we wszystkich niemal krajach Europy, USA oraz Meksyku. OD wielu lat gra również w Rodzinnym Trio Wiolonczelowym z mężem Andrzejem i córką Anną. Na lekcjach często gra z uczniami na dwie wiolonczele, zachęcając do wspólnego muzykowania.